Centrum I.-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 24. augusta 2019

PRI OC MÁJ ALEBO PRI "DÉčKU"? VEČNE PREPLNENÝ KOš... šPAKY OKOLO... šak to je najjednoduchšie mrsknúť tam všetko ...neprejdeš pár metrov to hodiť tam kde to recykluješ? JÓ JAK JSEM LÍNEJ....
NECHCEŠ TAM NARVAŤ AJ AUTOVRAK NÁHODOU???...

26. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí postup a spôsob riešenia.
Kto? TSM Dubnica nad Váhom, s.r.o.
Kedy? 1 týždeň

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
03. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Hanžl, ďakujeme ešte raz za Váš podnet. Pokiaľ ide o smetné nádoby v predmetnej lokalite, Technické služby mesta Dubnica nad Váhom realizujú vývoz pravidelne vždy v pondelok, stredu, štvrtok a piatok. Pokiaľ si vodič zberného vozidla všimne opätovne preplnený kôš, vyvezie ho aj nad rámec tohto rozpisu. Bohužiaľ, koše sa veľmi rýchlo plnia aj z toho dôvodu, že doň ľudia odhadzujú odpadky, ktoré doň nepatria. Situáciu budeme aj naďalej monitorovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Technické služby mesta
Kedy? september 2019

Gabriel Zelei

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.