Nám. sv. Jakuba-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení
meno
Martin Ježo 24. augusta 2019

Dobrý deň, povrch chodníka je po celej dĺžke v rozbitom stave. Kočiarom s malými koliečkami sa po ňom ide veľmi zle. Kedže ide o historickú časť mesta, myslím si, že by potreboval minimálne nový povrch, v lepšom prípade aj obrubníky.

27. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí postup a spôsob opravy.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 4.štvrťrok

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
16. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Stav chodníka v tejto lokalite evidujeme. Momentálne sa však pracuje na príprave projektu, zameraného na revitalizáciu celej lokality. Súčasne s realizáciou projektu sa budú rekonštruovať aj chodníky okolo zelene vrátane predmetného chodníka, takže zásah do jeho stavu v tomto momente by bol zrejme duplicitnou investíciou. Venovať sa mu samospráva preto bude až v ďalšom rozpočtovom období. Dovtedy Vám ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát správy majetku
Kedy? Roky 2021 - 2022

Ing. Dana Mutalová, referát správy majetku
20. september 2020

Peter Hanžl

Školská-chodník-poškodený chodník

Pri "Jakubovi" či Doorzs pub-e ..

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania