Pod hájom-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 26. augusta 2019

Poškodené dopravné značenie môže vodičov dezorientovať a spôsobiť dopravnú nehodu... Dllllllho neriešené...

27. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí postup a spôsob opravy.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - doprava
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
04. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Dopravné značenie bude vymenené.
S úctou
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - doprava
Kedy? 2 týždne
02. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, radi by sme Vás informovali, že poškodené dopravné značenie je vymenené. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát dopravy
Kedy? Júl 2020

Bc. Miroslav Faltejsek, referát dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.