Pod hájom-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Chcel by som nahlasit pod hajom deske ihrisko poskodene odtrhnuta hupacka poskodena guma a popisanie steny okolo šmýkačky

27. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí postup a spôsob opravy.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
27. august 2019

Daniel Ružička

Dakujem cela guma by sa mala vymenit a nie zas zadlatat aby to ihrisko nejako vyzeralo
02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ešte raz Vám ďakujeme za Váš podnet. Mesto zadalo objednávka na opravu hojdačiek s tým, že odtrhnutá hojdačka bude odstránená. Rovnako je v pláne na budúci rok v rámci rozpočtu mesta výmena EPDM povrchu. Popísané a iným spôsobom znehodnotené ihriská a verejné plochy sú, bohužiaľ, výsledkom vandalizmu a nekultúrneho správania niektorých ľudí. Pristupujeme v rámci možností k úprave takto znehodnotených plôch, no aby sa takémuto konaniu predišlo, prosíme obyvateľov mesta, aby v prípade, že sa stanú svedkami takéhoto konania, bezodkladne kontaktovali mestskú políciu na telefónnom čísle 159. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? september 2019

Daniela Gašparová
02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poškodená reťazová hojdačka bola odstránená a boli osadené nové sedačky s reťazami. Posielame foto.
S úctou
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 1.10.2019
03. október 2019

Odpoveď samosprávy

Sľúbené foto...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania