Továrenská-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení

smerom ku kauflandu pri moto karach je poskodeny chodnik a dlhodobo sa stym nic nerobi

03. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí ďalší postup.
Kto? Oddelenie výstavby a územného plánovania
Kedy? 4.štvrťrok

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
07. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet a záujem. Mesto má v tomto čase zmonitorovaný stav chodníkov pre peších na území celého mesta. Na základe urgentnosti jednotlivých opráv mesto zostavuje harmonogram plánu opráv, ku ktorým pristúpi ešte v tomto roku, resp. v budúcom roku a to aj v závislosti od finančných možností mestského rozpočtu. V Dubnici nad Váhom je cítiť veľký modernizačný dlh, no mesto postupne pristúpi k obnove, bohužiaľ, nemožno však vykonať všetky opravy naraz. V prípade predmetného chodníka mu bude mesto venovať pozornosť v nasledujúcom rozpočtovom období, a to aj z toho dôvodu, že chodník nie je poškodený v takom veľkom rozsahu, ako mnohé iné a rovnako, ak nie viac frekventované. Tento rok samospráva zrekonštruuje chodníky, ktoré sú v horšom technickom stave ako tento uvedený. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Referát správy majetku
Kedy? Roky 2021 - 2022

Ing. Dana Mutalová, referát správy majetku mesta
29. september 2021

Peter Hanžl

Továrenská-chodník-poškodená dlažba

pri Kauflane...veľmi zlý chodník..chodia tadiaľ občania nielen nakupovať, ale i do práce...
30. september 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

nakoľko sa samospráva vyjadrila, že situáciu bude riešiť v roku 2021-2022, počkáme na výsledok a v prípade, že nedôje k náprave po tomto termíne, podnet prepošleme opätovne.

Ďakujeme za sledovanie podnetu.

Simona
Odkaz pre starostu
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania