Pod hájom-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Juraj 27. augusta 2019

Vyhradené parkovisko a časť cesty s chodníkom pred BD 953/2 je zaplavovaná po daždi vďaka upchatému vtoku dažďovej kanalizácie cca 10 cm vody

02. september 2019

Juraj

Dnes začalo pršať :-/
03. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí postup a spôsob opravy.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
05. september 2019

Maria Fursten

Podobný problém nahlásený aj na 954/3.tiež upchaty kanál lístím
06. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
problém so znečistenými vpusťami pre obytnými domami 953 a 954 sme nahlásili technickým službám, ktoré zrealizujú vyčistenie. O vybavení podnetu Vás budeme informovať.
Kto? TSM Dubnica nad Váhom, s.r.o.
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
10. september 2019

Juraj

ďakujem firme z Dubnice nad Váhom za vyčistenie vpuste dažďovej kanalizácie :-)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania