Prejtská-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Prejta zastávka Lesná sprava poškodený kôš

03. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí ďalší postup riešenia.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
11. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Kvasnica, ďakujeme Vám ešte raz za Váš podnet a záujem. Po vykonaní obhliadky na mieste sme zistili, že predmetný kôš bol poškodený od vhodenej petardy a vzhľadom na rozsiahle poškodenie ho nie je možné opraviť. Technické služby mesta preto kôš odstránia, nahradený bude inou smetnou nádobou približne ku koncu októbra, keď mesto plánuje výmenu a doplnenie niektorých smetných nádob. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Technické služby mesta
Kedy? Október 2019

Janka Beniaková
07. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poškodená nádoba bola nahradená novou smetnou nádobou 27.12.2019 .
S úctou
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 27.12.2019
07. január 2020

Vladusko Kvasnica

super postrehol som

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania