Partizánska-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Barbora Beňova 30. augusta 2019

Dobrý deň , kontajner na oblečenie v Dubnici nad Vahom na Pionierskej ulici je strašne plny , ľudia nechávajú veci pri kontajneri a je to škoda ak bude aj pršať , a hlavne ak sa to má potom povaľovať po okolí. Písala som aj na uvedené číslo na kontajneri , ale vraj to má od 5/1018 na starosti mesto. Ďakujem

04. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
06. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet a upozornenie. Zamestnanci referátu životného prostredia sa šli na miesto osobne pozrieť a obhliadkou zistili, že pri kontajneri sa nenachádzali žiadne veci a že smetná nádoba bola poloprázdna (viď foto). Interval vývozu je 14 dní. Je to už aj na osobnej disciplíne každého z nás - vyhodiť odpad do určenej smetnej nádoby, a nie položiť vedľa. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? 5.9.2019
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 5.9.2019

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania