Obrancov mieru-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Peter Hanžl 02. septembra 2019

Pri "kruháči" pásy pre chodcov už takmer nevidieť. ...

04. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - doprava
Kedy? 3. štvrťrok

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
01. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Hanžl, ďakujeme za Váš záujem. Dovoľte nám informovať Vás, že uvedená komunikácia je v správe Slovenskej správy ciest /SSC/. Referát dopravy mesta preto v danej veci kontaktoval Ing. Kozáka z SSC, ktorý uviedol, že na predmetnej ulici bude prebiehať obnova vodorovného dopravného značenia vrátane priechodov pre chodcov v mesiacoch október - november. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Slovenská správa ciest
Kedy? September, Október, November
01. október 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Slovenská správa ciest
Investičná výstavba a správa ciest
ul. M.Rázusa 104/A
010 01 Žilina
03. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
22. september 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

vzhľadom na podnet ID 100628 uverejnený 21. septembra 2020, ktorého obsahom je rovanký problém a bol mu pridelený status "uzavretý" kvôli oneskorene zistenej duplicite, sme tento podnet opätovne preposlali Slovenskej správe ciest so žiadosťou o vyjadrenie.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
25. september 2020

Peter Hanžl

duplicita ano :) a je to o5 môj podnet :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.