Pod hájom-stĺpik-nadbytočný

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 02. septembra 2019

Pod hájom 1097 - celé roky zo zeme trčiace pokrivené stĺpiky ... venčíte psa? môže sa poraniť... kosí sa tráva - poškodí sa kosačka?

04. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí postup a spôsob odstránenia.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
09. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ešte raz ďakujeme za Váš podnet a záujem. Predmetný stĺpik bol odstránený. S úctou
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? september 2019

Daniela Gašparová
18. september 2019

Peter Hanžl

Dobrý deň,
tých pokrivených poškodených stĺpikov tam bolo viac /dlhodobo nepovšimnutých/ neviem, ktorý z nich Ste už odstránili - je tam STÁLE - ale tento...na fotografii ...18/09/2019 12:32 tak prosím skúste RIADNE prezrieť /nič v zlom pravdaže/ - a hlavne v záujme , keď sa tu kosí - poškodiť sa môže kosačka... okrem iného...
25. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ešte raz ďakujeme za Váš podnet a záujem. Predmetné 2 stĺpiky boli odstránené. S úctou
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 24.9.2019
26. september 2019

Peter Hanžl

Ďakujem - je to OK :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.