Centrum II.-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Uzavretý

Vozidlo má prázdne pneumatiky, nepojazdné.Dlhodobe odstavené Audi.

06. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Mestská polícia
Kedy? 4.štvrťrok

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
09. september 2019

Juraj hronec

NO NEVIEM NEVIEM PAN KVASNICKA CI STE MU TIE PNEUMATIKY NEVYPUSTILI VY A ODFOTILI STE HO MATE ZALUSK NA JEHO PARKOVACIE MIESTO PODLA VAS VRAK A DLHODOBO ODSTAVENE AUTO ALE PODLA ZAKONA NIE NIKDE V ZAKONE NIEJE UVEDENA DOBA STATIA NA JEDNOM MIESTE MA PLATNU STK A TK MA ZNACKY TREBA SI PRECITAT ZAKON 106/ 2018 Paragraf 45 TO AUTO MA VSETKO PLATNE VIN PLATNU STK A TK TAK TO NIEJE VRAK ROZMYSLALI STE CI MAJITEL NEOCHOREL ALEBO JE IMOBILNY ZTP A NEMA CHUT IST VON A POHYBUJE LEN PO DUBNICI JA POZNAM JEDNEHO VOZICKARA A PO DUBNICI HO VODI ASISTENT PEŠO A PRITON MA AUTO A TO S DÔVODOV MALO PARKOVACICH ZTP BEZPLATNYCH MIEST DO BEZNEHO KEBY ZAPARKOVAL NEOTVORIL BY DVERE NEVYSIEL BY. SU DALEKO OD OBCHODOV NAPR. PARTIZANSKEJ JE AZ PRI PANELAKU 1080 PR PROFIKARE DO LIDLA CCA 600M TAM/SPET 1.2 KM UPCHATE CESTY TJ CCA 1 HODKU V KOLONE V AUTE ZIADNA VYHRA A KEDZE TO MUSI PREJST DO OKOLA CO JE 1.8 KM PLUS 1.2 KM A KOLKO POHODNYCH HMOT SPALI KEDZE SA LEN VLECIE V KOLONE NAJVIAC SA SPALY V NIZKYCH OTAZKACKACH PRI ROZBIEHANY ATD A TO PALIVO MOZE VYUZIT NAPR NA CESTU MIMO MESTA PRITOM PESO TO MA 800 m A JE DOMA DO 1 HODINY VRATANE NAKUPENIA PRITOM MOZE CAS VYUZIT INAC CAS ASITENTA OPATROVATELA JE VZACNY PRI OSOBNEJ ASITENCI URCUJE URAD TEN PAN CO HO SPOMINAM MA 3 HODINY NA DEN A OPATROVANIE TO SI PLATI ZTP CLOVEK A Z JEHO BIEDNEHO DOCHODKU LEN TAK ZE SA POVOZI PO DUBNICI DRAHY SPAS 3 HODINY VYCHADZAJU AJ 12€ A PO DALSIE ROBY AJ NIECO PRE SVOJE MESTO NESMOGUJE SETRI PRIRODU MESTO VED PAN PRIMATOR VYHLASUJE ZE MA BYT CLOVEK VIAC EKO ODLOZIT AUTA PODLA MOJHO NAZORU TENTO PODNET POVAZUJEM ZA BEZPREDMETNY SKOR SI VSIMAJTE INE VECI A NIE TAKEHO HLUPOSTI MATE
16. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Kvasnička, ďakujeme za Váš podnet a záujem. Mestská polícia vykonala preverovanie vo veci predmetného motorového vozidla AUDI A4 Avant, ktoré je zaparkované pred bytovým domom na sídlisku Centrum II. Preverovaním bolo zistené, že vozidlo má platnú emisnú aj technickú kontrolu, preto v súlade so zákonom nie je možné začať vo veci konanie. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Mestská polícia Dubnica nad Váhom
Kedy? september 2019

Peter Kubica, mestská polícia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania