Pod hájom-stĺpik-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Peter Hanžl 06. septembra 2019

V dávnej minulosti malo ísť zrejme o navigačné tabule ... dnes je to púha tyč...čo neinformuje nič ...

19. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetný stĺpik nie je majetkom mesta ani pozemok, na ktorom je umiestnený.
Vlastníka pozemku sme upozornili na Váš podnet. Podľa zistených informácií vlastník v minulosti povolil jeho umiestnenie športovému klubu cyklistiky (SCK).
Náprava daného stavu nie je v kompetencii mesta.
S úctou

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
19. september 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: DuTaF CENTRUM, spol. s r.o.
Pod hájom 4031/196
018 41 Dubnica nad Váhom
24. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
13. september 2020

Vladimír Ronec

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
15. september 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný zodpovednému subjektu.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania