Palackého-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Marian Velacek 05. septembra 2019

Pravidelne zaliata cesta po každom výdatnom daždi.Pre začiatok aspoň pravidelné čistenie kanalizačných vpustí.Aj keď problém bude asi väčší.

06. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
16. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Velacek, ďakujeme za Váš podnet. Uličné vpuste na Ulici Kpt. Nálepku boli vyčistené. S úctou
Kto? Technické služby mesta
Kedy? september 2019

Dana Mutalová
19. september 2019

Marian Velacek

Dobrý deň.Ďakujem za rýchlu reakciu na môj podnet.Uvidíme ako sa bude voda správat pri väčších dažďoch či to bude stačiť.Samozrejme by bolo žiadúce vpuste občas vyčistiť.Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania