Partizánska-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení
meno
Peter Hanžl 10. septembra 2019

Kanál na chodníku pri paneláku 1285 - okolie sa prepadá...stojaca voda... ťažšie priechodný ...

10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 4.štvrťrok

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
07. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Hanžl, ďakujeme za Váš podnet. V tomto prípade mesto preverí stav kanalizácie u správcu, ktorým je Považská vodárenská spoločnosť a následne opravu chodníka zaradíme do plánu opráv na rok 2020. Ďakujem za porozumenie.
Kto? Referát správy majetku
Kedy? Rok 2020

Dana Mutalová (referát správy majetku)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania