Pod hájom-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 09. septembra 2019

Koleso z TRAKTORA ako detská preliezka? Plní to vôbec nejaký účel?

09. september 2019

Juraj hronec

ta pneumatika tam je uz dobrych 10rokov bolo by aj ok dat prec viem to lebo traktor co kosil kukuricu na dnesnej ulici hajova slnecna dnes je tam kostol tak ju dal ku kosom ale padla do cesty tak ju daly na travu tam aj ostala
10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
po obhliadke v teréne bude predmetná pneumatika ešte s ďalšími dvoma odstránená zo zelenej plochy. Mesto objednalo uvedené práce prostredníctvom TSM dňa 23.9.2019. O odstránení Vás budeme informovať.
S úctou
Kto? TSM Dubnica nad Váhom, s.r.o.
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
26. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
informujeme Vás, že predmetná pneumatika bola odstránená zo zelenej plochy.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 25.9.2019

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.