Pod hájom-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení
meno
Admin i-dca.sk 09. septembra 2019

V priestore medzi BD 953 a 956, v okolí trafostanice je neustále devastovaná verejná zeleň – trávnik chodcami, cyklistami a vodičmi motorových vozidiel. K riešeniu tohto problému boli už v minulosti prizvané kompetentné osoby z MsÚ (odbor VŽP aj správy majetku), ale bez odozvy a snahy riešiť problém. Bohužiaľ poslanec MsZ za tento obvod si stav vôbec nevšíma.
Aj preto obyvatelia bytoviek žiadajú touto cestou nejaké komplexné riešenie situácie, bolo by vhodné nájsť riešenie aj v spolupráci so zástupcom – domovým dôverníkom BD 953, aby vyhovovalo všetkým...

10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Zermegh, ďakujeme Vám za Váš záujem ako bývalému zamestnancovi technických služieb mesta riešiť veci verejné. Dovoľte nám informovať Vás, že táto situácia je v riešení. Referát životného prostredia oslovil komisie pracujúce pri mestskom zastupiteľstve, a to komisiu životného prostredia a ekológie a komisiu výstavby, ktoré majú navrhnúť ďalší postup. Riešenie problému bude zaradené do budúcoročného rozpočtu mesta. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Prvá polovica roku 2020

Daniela Gašparová
10. september 2019

Juraj

Ďakujem p. Gašparová :-) Bohužiaľ ste predtým (aj Vy) na podnety riešiť túto vec vôbec nereagovali, Dokonca - čo je smutné - sama ste sa podieľate na devastovaní verejnej zelene tým že ste aj Vy používali "vyšliapané koridory" krížom cez verejnú zeleň.. Dúfam že po napomenutí domovým dôverníkom, že to je nepekné, že práve Vy by ste mali ísť príkladom, už tak nerobíte :-)

Verím že teraz sa už ľady pohnú :-)

PS: Okrem toho že som bývalý zamestnanec TSM, som aj hrdý - na to kde sme za cca 4 roky TSM dostali a som aj šťastný, že sa nepodieľam na tom chaose :-)
17. november 2019

Daniel Cádra

Dobrý deň. SOM V ÚPLNOM ŠOKU! Ako je prosím možné, že ste si dovolili odkryť identitu prispievateľa (Juraj Zermegh), napriek tomu že nikde nie je zaregistrovaný (meno a priezvisko), pod vlastným menom a priezviskom? Vystupuje predsa ako "Admin i-dca.sk". Dokonca odkrývate ďalšie jeho osobné údaje - miesto jeho predchádzajúceho pracoviska. Podľa priložených podmienok súhlasu so spracovaním osobných údajov "Pravidlá ochrany súkromia a spracúvania osobných údajov" hrubo porušujete zákon o GDPR, zákon č.18/2018 Zb. z. NR SR, z 29. novembra 2017 - o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, § 2 a iné. Porušovanie zákona je trestné a uvedeným konaním si "koledujete" o privodenie trestného stíhania! Po uvedenej skúsenosti a zistení realizovania takýchto praktík, budem tu pravdepodobne nútený v budúcnosti skryť pri registrácii svoju identitu a priezvisko neuvádzať. Prosím Vás o Vašu reakciu, prípadne na môj e-mail, ktorý je podmienkou registrácie (samozrejme tiež neverejný)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania