Hasičská-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 09. septembra 2019

Poškodený obrubník pri HASIČOCH... môže spôsobiť problém pri výjazde ...alebo?

11. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 4.štvrťrok

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
07. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Hanžl, ďakujeme Vám za Váš podnet. Opravu obrubníka sme zaznamenali do evidencie a bude zaradená do návrhu plánu opráv, ktorý je schvaľovaný odbornými útvarmi a vedením mesta. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát správy majetku
Kedy? Priebežne

Dana Mutalová (referát správy majetku)
04. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás o aktualizácii daného podnetu - mesto vykoná nápravu stavu predmetného chodníka. Ďakujeme za Vaše porozumenie. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? August 2020

Ing. Dana Mutalová, referát správy majetku mesta
11. september 2020

Tomáš Mojto

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený
17. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že mesto zabezpečilo vykonanie nápravy. Ďakujeme za Váš podnet a záujem. S úctou
Kto? Referát správy majetku
Kedy? Leto 2020

Ing. Dana Mutalová, referát správy majetku mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania