Pod hájom-dopravné zrkadlo-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 09. septembra 2019

Celé roky nikým nepovšimnuté..alebo odignorované? Čo vodiči, alebo ostatní - nič nik nehlásil....nenabrali odvahu , alebo len apaticky mávli rukou, že načo to komu posielať ako podnet, aj tak to nik nevyrieši ...ALE JA VERÍM, ŽE TERAZ JE TO ÚPLNE INAK A URČITE SA VÁŽENÍ DOČKÁME, ŽE KONEČNE TO PRASKNUTÉ NEBEZPEČNÉ ZRKADLO A PREHRDZAVENÁ TYČ bude vymenené :) Ide o veľa - ide o bezpečnosť cestnej premávky...možno niekedy aj o život...a to už nie je špás....všakže?! KRIŽOVATKA PRI RIVE budove

10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - doprava
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
03. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zrkadlo bude v 42. týždni odstránené.
S úctou
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - doprava
Kedy? 1 týždeň
08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zrkadlo bolo odstránené.
S úctou
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - doprava
Kedy? 7.11.2019

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania