Pod hájom-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 09. septembra 2019

Pekne pokosené okolie ihriska na 1! ale na ihrisku vyrastajúca tráva nie je pekná ...

10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
04. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
objednávka na odburinenie bola zadaná. O výsledku budeme informovať.
S úctou
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 2 týždne
05. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ešte raz ďakujeme za Váš podnet. Burina sa na detskom ihrisku už nenachádza. V jarnom a letnom období bude referát životného prostredia stav na ihrisku monitorovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Priebežne

Dana Mutalová, referát správy majetku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania