Kpt. Nálepku-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Určuje sa

Vyriešený

neporiadok okolo smetných nádob

11. september 2019

Jozef

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.