Obrancov mieru-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 23. septembra 2019
&feature=youtu.be

Všimli sme si, že pri SPŠ v Dubnici nad Váhom sa lampy chovajú divne...Posúďte sami ...

23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
26. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
môžete bližšie popísať "divné chovanie lámp" a o akú poruchu ide?
S pozdravom
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 2 týždne
15. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že prevádzkovateľ preveril funkčnosť osvetlenia v uvedenej lokalite. Osvetlenie je funkčné, v súčasnosti nevykazuje žiadne známky poruchy. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Referát správy majetku
Kedy? Apríl 2020

Ing. Dana Mutalová, referát správy majetku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania