Gagarinova-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Roman 25. septembra 2019

Dobrý deň prajem,
už roky tadiaľto vozíme svokru/maminu, ktorá je na vozíku, okolo Domovu Sociálnych Služieb.
Dané 2 chodníky sú v hroznom stave. Keďže svokra má šróby v chrbtici, tak cíti každý väčší otras, preto musíme chodiť po ceste, čo je zase nebezpečné, keďže cesta je úzka a dosť áut chodí aj v nedeľu.
Môžete na daný chodník dať asfaltový povrch, lebo tento betón sa vymieľa viac a viac a sú tam šútre.
Bolo by pekné spríjemniť aj handikepovaným prechádzku, nehovoriac starším ľuďom, ktorý tam môžu zakopnúť.
Ďakujem pekne.
Roman

26. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí ďalší postup riešenia.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 4.štvrťrok

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
26. september 2019

Roman

Ďakumem pekne
26. september 2019

Roman

Preklep, Ďakujem pekne.
01. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ešte raz Vám ďakujeme za Váš podnet a záujem. Uvedomujeme si veľký modernizačný dlh v našom meste. Stav predmetného chodníka evidujeme a zaradíme ho do plánu opráv na budúci rok. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát správy majetku
Kedy? Rok 2020

Dana Mutalová, referát správy majetku
01. október 2019

Roman

Ďakujem veľmi pekne
17. november 2019

Roman

Dobrý deň prajem.
Veľmi pekne vám chceme poďakovať a týmto aj pochváliť. Zvládli ste to rýchlo a kvalitne.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.