Centrum II.-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení
meno
Peter Hanžl 09. októbra 2019

Chodník - prepadajúca sa zámková dlažba - vhodné minimálne na poškodenie obuvi...Dlhodibo zlý stav minimálne 2 roky...chodia tadiaľ mnohí občania...denne...

09. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
19. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Hanžl, ďakujeme za Váš podnet. Radi by sme Vás informovali, že v budúcom roku je plánovaná úprava celej križovatky v blízkosti tohto miesta. V rámci komplexnej úpravy lokality bude upravený aj predmetný chodník. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát správy majetku
Kedy? Rok 2020

Dana Mutalová, referát správy majetku
04. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás o aktualizácii daného podnetu: mesto zabezpečí nápravu stavu predmetného chodníka pre peších. Ďakujeme Vám za porozumenie. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? August 2020

Ing. Dana Mutalová, referát správy majetku mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania