Pod hájom-zábradlie-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 09. októbra 2019

Popri chodníku je pokrivený stĺpik a zopár ľudí si zakopnutím oň poškodilo obuv...

09. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
30. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pokrivený stĺpik pri chodníku je odstránený.
S úctou
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 29.10.2019

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.