Pod hájom-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 13. októbra 2019

Bez komentára - posúďte sami ...

14. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
17. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet i záujem. Ide o mestský pozemok, ktorý v súčasnosti susedí zo stavebným pozemkom. Časť pozemku sa kosí po okrajoch, aby tráva nezasahovala do komunikácií. Na ostatku rastie zväčša náletové dreviny. Pozemok plánujeme dať do poriadku z hľadiska hospodárnosti po ukončení stavebných prác. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Do konca roka 2019

Daniela Gašparová, referát životného prostredia
10. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
plocha je pokosená a vyčistená od odpadkov. Viď foto.
S úctou
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 10.2.2020

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania