Moyzesova-lavička-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
MargeF 15. októbra 2019

Pred týždňom za 105 bytovkou, bola odvezena lavička aj s prašiak na koberce. Chcela by som sa vedieť prečo? Lavičky v tejto oblasti chýbajú, a neuveríte aj v dnešnej dobe sú ľudia čo prášia koberce a tomu prašiaku nič nechýbalo.

16. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovednej osobe bol odstúpený Váš podnet.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 1 týždeň

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
17. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet i záujem. V súčasnosti prebieha na Moyzesovej ulici úprava terénu medzi bytovými domami po zrušení záhradiek. Týmto úpravám predchádzali rokovania s domovníkmi jednotlivých bytových domov. Odstránenie starej lavičky, ktorá sa nedala opraviť a prašiaka, ktorý bol v minulosti vytiahnutý pri výstavbe parkoviska, bolo konzultované s domovými dôverníkmi. V minulom roku boli do tejto lokality osadené nové lavičky. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Do konca roka 2019

Daniela Gašparová, referát životného prostredia
20. október 2019

MargeF

Dobrý deň, prašiak, ktorý mám ja na mysli, bol za 105bytovkou a za poslednych 10 rokov bol stale na tom istom mieste, aj ked sa robilo parkovisko.
30. október 2019

Peter Hanžl

Bude tam nový prašiak? Je to pre občanov potrebná pomôcka - teda ak si ho tam prajú - tak ho treba znovu umiestniť. Či?
15. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podľa zistených informácií mesto objednalo odstránenie poškodenej a nevyužívanej lavičky za vchodom č.6 a zrezanie náletovej jablone. Ďalej objednalo opravu lavičky za vchodom č.8 a dvoch lavičiek za vchodom č. 18. Uvedené práce boli zrealizované. Neobjednalo odstránenie žiadneho prašiaku. Podľa lokalizácie na mape Vášho podnetu sa uvedený prašiak mal údajne nachádzať na začiatku domu 347 (105-ky) a podľa Vašej foto som osobne prehľadal celý priestor a nenašiel som žiadne stopy po odstránenom prašiaku. Pri obhliadke bolo zistené, že za 105-kou sa nachádza 5 ks prašiakov rovnomerne rozložených po celej dĺžke domu, čo je postačujúce. Na fotografi sú 2 prašiaky z celkových 5, ktoré sú blízko Vami uvedenej lokality.
S úctou

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania