Elektrárenská-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Odpad pri Vážskom kanáli.

23. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
03. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám ešte raz za Váš podnet. Referát životného prostredia MsÚ po prehliadke predmetnej čiernej skládky a v súčinnosti s Okresným úradom v Ilave zistil, že ide o skládku komunálneho odpadu. Technické služby mesta čiernu skládku odstránili s tým, že bude v prípade vypátrania vinníka v súčinnosti s mestskou políciou skládka odstránená na jeho náklady. Ďakujeme za porozumenie a prikladáme foto.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 29.11.2019

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.