Pod hájom-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 29. októbra 2019

Pod hájom 1363 - je tam vo večerných hodinách tma - a zlomiť si nohu nik nechce v poškodenom žľabe...

04. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
26. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Hanžl, ďakujeme za Váš záujem. Dovoľujeme si Vás informovať, že Technické služby mesta vyčistia predmetný žľab a osadia naň príslušný rošt. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Technické služby mesta
Kedy? Do konca roka 2019

Dana Mutalová, referát správy majetku
30. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľujeme si Vás informovať, že Technické služby mesta vyčistili predmetný žľab a osadili naň príslušný rošt. S úctou
Kto? Technické služby mesta
Kedy? 10.12.2019
21. január 2020

Odpoveď samosprávy

Foto ...

Ing. Milan Dohnanský
16. február 2020

Peter Hanžl

Super ! v mene všetkých spoluobčanov ďakujem :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania