Pod hájom-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 29. októbra 2019

Pod hájom 1363 - toto zrejme nebude súčasťou zelene mesta...zarastený chodník burinou...

07. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? rok 2020

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
19. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Hanžl, ďakujeme za Váš podnet. Vzhľadom na aktuálne ročné obdobie bude odburinenie tejto lokality vykonané na jar budúceho roku. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát správy majetku
Kedy? Jar 2020

Dana Mutalová, referát správy majetku
17. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že mesto zabezpečilo odburinenie predmetného priestoru. Ďakujeme za Váš podnet a trpezlivosť. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? Jún 2020

Ing. Daniela Gašparová, referát životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania