Pod hájom-stĺpik-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 29. októbra 2019

Nevýrazný korodujúci stĺpik - pri zariadení pre seniorov...hmm.. občania narazíte na tyč ...a potom si môžete ..veď viete čo...no nepekne ublížiť...

04. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - doprava
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
20. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedený stĺpik plní svoju funkciu - znemožnenie prejazdu motorových vozidiel a bude natretý červenou a bielou farbou.
S úctou
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - doprava
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
14. jún 2020

Vladimír Ronec

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
15. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
16. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, opätovne ďakujeme za Váš podnet. Mesto stĺpik obnoví tak, ako uviedlo v odpovediach vyššie, udeje sa tak však v spolupráci so Zariadením na výkon trestu odňatia slobody v Dubnici nad Váhom, čo však doteraz nebolo vzhľadom na epidemiologickú situáciu možné. Ospravedlňujeme sa za zdržanie. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát dopravy
Kedy? Leto 2020

Bc. Miroslav Faltejsek, referát dopravy
16. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, radi by sme Vás informovali, že na predmetnom stĺpiku bol obnovený náter. S úctou
Kto? Referát dopravy
Kedy? Júl 2020

Bc. Miroslav Faltejsek, referát dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania