Pod hájom-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 29. októbra 2019

Tak toto hlásiť nebudem ...stáť tam a čakať, ktorý barbar to pri parkovaní či preparovávaní rozjazďuje...v blízkosti je kamera - tak sa môže zamerať...na tento problém...alebo tam umiestnite lavičky...ukončíme rally po tráve pri "domove dôchodcov?"

30. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
29. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš záujem. Mestská polícia v tejto lokalite vykonáva pravidelné obhliadky a v prípade, ak vozidlo stojí aj na trávnatom teréne, rieši ho v zmysle platných predpisov. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Mestská polícia Dubnica nad Váhom
Kedy? Priebežne

Peter Kubica, mestská polícia
08. december 2019

Peter Hanžl

Autá sa tam denne otáčajú...ničia zeleň, smradia pod oknami obyvateľom v zariadení pre seniorov... nič moc tam asi bývať ..
17. september 2020

Vladimír Ronec

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania