Pod hájom-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 04. novembra 2019

07. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - doprava
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
18. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Dopravná značka bola umiestnená na pôvodné miesto. Viď foto.
S úctou
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - doprava
Kedy? 18.11.2019

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
19. november 2019

Peter Hanžl

Tá dopravná značka je tam na konci - dolu - s betónovou hrčou ...položená na hline - a je otázka času, kedy na niekoho spadne, alebo niekomu na auto...alebo ju niekto odcudzí... Myslím, že je treba zmeniť postup pri osádzaní. ...
29. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš záujem, Dopravná značka bude riadne osadená do konca novembra. S úctou
Kto? Referát dopravy
Kedy? November 2019

Miroslav Faltejsek, referát dopravy
03. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dopravná značka bola riadne osadená dňa 29.11.2019. Viď foto.
S úctou
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - doprava
Kedy? 29.11.2019

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.