Centrum II.-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 07. novembra 2019

08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - doprava
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
18. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Z verejného priestranstva bola dopravná značka odstránená. Vlastníka - SSC sme upozornili na jej poškodenie. Náprava daného stavu nie je v kompetencii mesta.
S úctou
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - doprava

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
18. november 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Slovenská správa ciest
Investičná výstavba a správa ciest
ul. M.Rázusa 104/A
010 01 Žilina
09. január 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet preposielame zodpovednej inštitúcii. Veľmi sa ospravedlňujeme sa za oneskorené preposlanie, ktoré bolo zapríčinené technickou chybou.


Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
04. august 2020

Tomáš Mojto

Dobrý deň, nová značka bola osadená - podnet je vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania