Cintorínska-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 07. novembra 2019

Na parkovisku pri cintoríne ...

08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Počet kontajnerov bol v čase sviatkov zvýšený a fotografia je zrejme deň pred vývozom. Dňa 8.11.2019 viď fotografiu v prílohe.
S úctou
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 8.11.2019

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
10. november 2019

Peter Hanžl

žltý je na plasty?
12. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Hanžl, áno, žltá smetná nádoba je určená na plasty, no ako sme informovali ešte pred samotnými sviatkami, zrecyklovať je možné len neznečistené sklo a neznečistené plasty. Preto sme obyvateľov mesta vyzývali, aby voskom a inými nečistotami znečistený sklený a plastový odpad vhadzovali do komunálneho odpadu. Na tento účel sme na mestské cintoríny pristavili aj veľkoobjemné kontajnery. Pridali sme aj smetné nádoby na bioodpad na kvety, kytice a pod. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? November 2019

Veronika Rezáková, hovorkyňa mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania