Pod hájom-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení
meno
Peter Hanžl 18. novembra 2019

Pod hájom 1359 1360 "vo dvore"

19. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Hanžl, ďakujeme za Vás podnet a záujem. Stav chodníkov v lokalite Pod hájom Ú-čko (vnútroblok) je zaznamenaný v evidencii požiadaviek na opravu, ktorá je podkladom pre tvorbu rozpočtu na nasledujúce roky. Oprava bude zaradená do návrhu rozpočtu na roky 2020 - 2022. Je v záujme mesta vykonať opravu v čo možno najskoršom termíne. Vlastná realizácia opravy bude závisieť od schválenia prostriedkov na uvedenú akciu. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát správy majetku
Kedy? Rok 2020 - 2022

Dana Mutalová, referát správy majetku
24. máj 2020

Peter Hanžl

Pod hájom-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Účko - niekto sa môže zraniť ...na ostrej hrane...prípadne poškodiť obuv či bicykel ..alebo ...veď posúďte sami ...prosím o nápravu - kým bude sídlisko revitalizované :)
24. máj 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
04. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že mesto upraví plochu okolo predmetného poklopu. Celý chodník sa bude riešiť ž komplexne v rámci plánovanej úprave celého územia vnútrobloku. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? August 2020

Ing. Dana Mutalová, referát správy majetku mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania