Fándlyho-značka na ceste -neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení
meno
Peter Hanžl 07. decembra 2019

Neviem čo je to: korodujúca značka ..alebo návod ako nakladať s PET fľaškami? dopravná značka je ako vidíme znehodnotená.. chyba je dlhodobá ...nie za súčastného vedenia mesta ...

09. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - doprava
Kedy? 1 mesiac
31. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
dopravná značka bude vymenená, alebo odstránená.
S úctou
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - doprava
Kedy? 1. štvrťrok
07. september 2020

Vladimír Ronec

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
09. september 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania