Bottova-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Dobrý deň chcem sa spýtat teraz do robili výkopové práce firma Telekom na našej ulici malo by sa to dat do pôvodného stavu, cesta vysoko znečistená chodíme tade denno denne niekoľkokrát a to je hrozne čo je tam blata, topánky špinavé to hrozne ta cesta sa mala umyť aby to bolo v pôvodnom stave.

20. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie výstavby a územného plánovania
07. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ešte raz Vám ďakujeme za Váš podnet. Zhotoviteľ prác komunikáciu uviedol do pôvodného stavu (vyčistil) ešte pred vianočnými sviatkami. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Do konca roka 2019

Daniela Gašparová, referát životného prostredia
07. január 2020

Odpoveď samosprávy

Foto
07. január 2020

Odpoveď samosprávy

Zo dňa 31.12.2019.
08. január 2020

Jana

Chcem sa spýtať co sa týka tých kameňov a sadenia trávy aj to dajú do pôvodného stavu musíme si to kosiť a udržiavať aj keď je to mestský pozemok a teraz čo s tým keď je tam toľko kameňa ako to vyzerá to ešte budú dávať do pôvodného stavu? My to robiť nebudeme nech aj trávu výsadia a výhrabu tie kamene.
05. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že na rozkopávky v predmetnej lokalite bolo vydané rozkopávkové povolenie, podľa ktorého je povinnosťou zhotoviteľa dať pozemok do pôvodného stavu s konečným výsevom trávy do 30. apríla 2020. Predmetná lokalita sa na základe rozkopávkového povolenia bude na jar po tomto termíne kontrolovať. Ďakujeme Vám za porozumenie.
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Apríl 2020

Ing. Daniela Gašparová, referát životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.