J. Kalinčiaka-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Renata Polovková 08. januára 2020

Dnes večer nesvieti osvetlenie na Kalinčiakovej ulici. Je to pri ulici Športovcov, tá svieti.Ďakujem za poriešenie problému. Polovková

09. január 2020

Vladka

Dobrý deň, porucha uz bola odstránená. Poruchy osvetlenia sa nahlasuju na Mestskú políciuc.t. 159 aby boli hneď odstránené. Príjemný deň.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania