Pod hájom-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 10. januára 2020

Na povrchu odpaďáku si fajčiari zvykli hasiť cigaretky... nič moc...pretože to padá na zem... nepekné... Opäť pri mestskej poliklinike...Ten kôš nie je popolník..ale vysvetľuj to niekomu...

14. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 2 týždne
27. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ešte raz ďakujeme za Váš podnet. Technické služby mesta zabezpečia vyčistenie daného priestoru. Pred budovou polikliniky sa nachádza smetná nádoba s označeným popolníkom, do ktorej ohorky od cigariet patria. Mrzí nás diskomfort, ktorý spôsobujú nedisciplinovaní fajčiari. Mesto vykonáva pravidelné čistenia v okolí smetných nádob, tu je však kľúčový zodpovedný prístup k svojmu okoliu od každého obyvateľa či návštevníka mesta.
Kto? Technické služby mesta
Kedy? Priebežne

Janka Beniaková, referát životného prostredia
12. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ešte raz ďakujeme za Váš podnet.
Technické služby mesta zabezpečili vyčistenie daného priestoru.
S úctou
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 2.3.2020

Ing. Milan Dohnanský

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania