Pod hájom-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 13. januára 2020

Okolo obrubníkov mnohoročné nánosy ....ale po celom meste na parkoviskách...niekde viac..inde o niečo menej..ale zanesené..nepekné...

13. január 2020

Vojtech

Tento rok zrejme cakaju na jar a az potom zacnu s upratovanim.
14. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 1. štvrťrok 2020
12. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že predmetnú plochu mesto Dubnica nad Váhom vyčistilo. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát správy majetku
Kedy? apríl 2020

Ing. Milan Dohnanský
12. jún 2020

Vojtech

neviem, co je toto za fejk, ci ste si naschval vybrali akoby jedno parkovacie miesto ale 5 min dozadu som siel okolo a vchody 105-108 su znecistene tak ako to na fotke od zadavatela prispevku...dalsie som uz nepozeral
17. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, radi by sme Vás informovali, že na základe predloženého podnetu mesto vyčistilo parkovaciu plochu tam, kde nestáli autá. V tomto čase prebieha organizované čistenie parkovísk v meste podľa plánu, ktoré spočíva v oznámení na dvere vchodov a prenosnou dopravnou značkou s dodatkovou tabuľkou o dátume a čase čistenia a obnove vodorovného dopravného značenia. Parkovisko z tohto podnetu je v pláne vyčistiť a premaľovať v pondelok 22. 6. 2020. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Referát správy majetku
Kedy? Jún 2020

Ing. Dana Mutalová, referát správy majetku mesta
02. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že mesto parkovisko vyčistilo. Súčasťou prác bola aj obnova vodorovného dopravného značenia. Ďakujeme za porozumenie a trpezlivosť. S úctou
Kto? Referát správy majetku
Kedy? Júl 2020

Ing. Dana Mutalová, referát správy majetku mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania