Vajanského-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Zuzana Babjarova Babjarova 19. januára 2020

Sústavný neporiadok,odpaky,rozfukaný komunálny odpad po okolitych uliciach,ceste a parkovisku....

20. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba rieši dlhodobo Váš podnet a budete informovaná o ďalších krokoch mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 1. štvrťrok

Ing. Dohnanský Milan
21. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Váš podnet. Dovoľte nám informovať Vás, že v tomto čase mesto plánuje začať testovať zámky na uzamykanie 1100-litrových nádob na komunálny odpad. Ak sa osvedčia, budú zakúpené a inštalované na predmetnom stojisku.
Ďakujeme za porozumenie. S úctou

Mgr. Janka Beniaková, referát životného prostredia
25. január 2020

Zuzana Babjarova Babjarova

Dobrý deň,
Vyzbierala som z plochy cca 10m2 odpad do 60l vreca,no to bohuziaľ nestačí ,odpad rôzneho druhu je tu stále ,bol a zas je ,aj po okolí a poveternostné podmienky to samozrejme zhoršujú...
29. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
aktivační pracovníci vyzbierali odpad 22.1.2020 a 27.1.2020 dočisťovali odpadky, ktoré boli primrznuté. Mesto sa zaoberá týmto problémom a pripravuje riešenie, ktoré bolo uvedené v predchádzajúcej odpovedi.
S úctou
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 27.1.2020
29. január 2020

Odpoveď samosprávy

Posielam foto...
29. január 2020

Zuzana Babjarova Babjarova

Dobrý deň
Už mi to je nepríjemne starať sa ,poukazovať na tento "problém" .Samozrejme som videla aj metle aj lopaty a niakych ľudí....ale odpadky vyzbierané neboli.V poriadku zrejme je toto "boj z veterníny mlynmy " ....je to mestká zeleň,komunikácia,parkovisko a zástavka verejnej dopravy ktore sú sústavne znečistené.
29. január 2020

Zuzana Babjarova Babjarova

Dotaz....24.1.som smeti tiež vyzbierala a je ich tam stále veľa a hlavne prečo by mal stále niekto zbierať cudzie odpadky,po druhých obaly po jedle ,flašky ,stovky cigatetových ohorkov....hranicí to až s hygienou.
31. január 2020

Zuzana Babjarova Babjarova

V nasledujuce dni...
31. január 2020

Zuzana Babjarova Babjarova

Odpadky sú stále po okolí
31. január 2020

Zuzana Babjarova Babjarova

Stále smeti a dalšie zozfúkane....
03. február 2020

Zuzana Babjarova Babjarova

Dobrý deň,pridávam foto,snád bude pochopené načo tento "dotaz" už mesiace poukazuje
03. február 2020

Zuzana Babjarova Babjarova

....smety sú tu sústavne po okolí a samozrejme poveternostné podmienky "dopomáhajú"
19. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktualizujeme stav podnetu: predmetné nádoby na odpad boli presunuté tak, aby vietor odpadkami neznečisťoval okolie. Ďakujeme za trpezlivosť. S úctou
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Jar 2022

Mgr. Janka Beniaková, referát životného prostredia
09. november 2022

Zuzana Babjarova

Dobrý deň,opätovne (už niekoľko rokov) sa obraciam ohľadne neporiadku-odpadu na uliciach ktorý pravideľne uzatvárate ako "vyriešený" odpad stále pretrváva a opakujem sa hraničí až z hydienou!!!
09. november 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Admin
Odkaz pre starostu
[email protected]
21. december 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu reakciu. Dovoľujeme si Vás informovať, že mesto už podniklo konkrétne kroky (presun nádob na odpad mimo veterného miesta a vyčistenie lokality), aby sa problém neopakoval. Mesto opätovne zabezpečí vyčistenie lokality, no zároveň je potrebné, aby ľudia neznečisťovali svoje okolie a odpad odhadzovali do nádob na to určených a tie riadne zatvárali. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? December 2022

Mgr. Janka Beniaková, vedúca referátu životného prostredia
03. január 2024

Zuzana Babjarova

Opätovne (niekoľko bohužiaľ rokov) poukazujem na neporiadok ,vaše doterajšie riešenia neboli dostačujúce alebo neuskutočnene ako ste sa vyjadrili k problému(ako presťahovanie kontajnérov) Ďakujem.
03. január 2024

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Simona
Odkaz pre starostu
[email protected]
17. január 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľujeme si Vás informovať, že mesto opätovne pristúpilo k prečisteniu lokality. Zároveň však trváme na odpovedi z 21. 12. 2022, keďže nádoby boli presunuté na iné, vhodnejšie miesto. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? Január 2024

Mgr. Janka Beniaková, vedúca referátu životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania