Pionierska-stĺpik-nadbytočný

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 25. januára 2020

EN TEN TYČKY ... načo sú tam? celé ročky? hmm? nik to nezbadal doteraz? hm?

29. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? rok 2020
05. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme ešte raz za Váš podnet. V tomto prípade je v prvom kroku potrebné osloviť obyvateľov okolitých bytových domov, ktorí môžu mať stále záujem využívať tento typ infraštruktúry. Po preverení situácie mesto Dubnica nad Váhom navrhne riešenie. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Prvá polovica roku 2020

Ing. Daniela Gašparová, referát životného prostredia
09. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že predmetné stĺpiky boli odstránené. S úctou
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Apríl 2020

Daniela Gašparová, referát životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania