Pod hájom-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení
meno
Peter Hanžl 27. januára 2020

Centrum III 954... naviesť hlinu ... nasiať trávu.. vysadiť kvety...? jednoducho dať to do normálu...či?

29. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 2. štvrťrok
04. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ešte raz Vám ďakujeme za Váš podnet. Dovoľte nám informovať Vás, že v priestore medzi bytovými domami 953 a 954 je v tomto roku naplánovaná revitalizácia, ktorá spočíva v obnove chodníka, ktorý vedie k Námestiu Matice slovenskej. Popri predmetnom bytovom dome bude vybudovaný chodník k potoku, čím sa nahradí roky vyšliapaný trávnik. Po vykonaní týchto prác bude priestor urovnaný a dôjde k výsevu trávy. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Prvá polovica roku 2020

Ing. Daniela Gašparová, referát životného prostredia
05. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktualizujeme stav podnetu: mesto pri bytovom dome č. 953 umiestnilo mobilnú nádobu, aby nedochádzalo k vstupu áut na trávnik vedľa bytového domu. Pokiaľ ide o chodník, ktorý vedie popri bytovom dome č. 953 k premosteniu cez rieku, práve prebieha návrh na realizáciu spolu s výsadbou zelene. Ďakujeme za porozumenie a trpezlivosť. S úctou
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? 2020/2021

Ing. Daniela Gašparová, referát životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania