Pod hájom-stavby a budovy-opustená budova

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 28. januára 2020

DOKEDY BUDÚ OBČANIA CHODIŤ DOMOV PO BLATE? ČO BUDE S TOUTO JAMOU? nestavia sa?! chýbajú peniaze na dokončenie - alebo kto je tá" žaba na prameni"?

31. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
stavebník má vydané právoplatné stavebné povolenie. V prípade znečistenia miestnych komunikácií zo stavby, stavebný úrad vyzve stavebníka k odstráneniu znečistenia.
S úctou
Kto? Oddelenie výstavby a územného plánovania
Kedy? 31.1.2019
22. jún 2022

Vladimír Ronec

Budova bola dokončená. Podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania