Centrum I.-trávnatá plocha-vyschnutá

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Poprosím o odstránenie zvyškov trávy, hliny,kamenia, ktoré sa nachádza na C 1 medzi panelákmi 50 a 51.Ďakujem

06. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 2 týždne
11. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme ešte raz za Váš podnet. Koreň pňa v rámci harmonogramu prác odstránia technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Technické služby mesta
Kedy? Február 2020

Janka Beniaková, referát životného prostredia
11. február 2020

Libor Poruban

Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.