Školská-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

11. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 1 mesiac
12. február 2020

Tomáš Mojto

Dobrý deň, Jeden je aj na sídlisku Pod Kaštieľom medzi bytovým domom č. 636 a budovou DCA Therm.
30. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
strom na Ulici školskej bol ihneď odstránený.
S úctou
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 30.3.2020

Ing. Milan Dohnanský
30. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
aj strom na Sídlisku pod kaštieľom medzi bytovým domom č. 636 a budovou DCA Therm bol odstránený.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 30.3.2020

Ing. Milan Dohnanský

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.