Pod kaštieľom-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení

Vyjazdené koľaje - Sídlisko Pod kašteľom za bytovým domom č. 627.

10. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Mestská polícia
Kedy? 1 mesiac
28. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že na základe uvedenej fotografie, bohužiaľ, nie je možné stotožniť vozidlo, ktorého vodič sa dopustil tohto priestupku. Nakoľko je však jazda po verejnej zeleni zakázaná, žiadame občanov, ktorí sa stanú svedkami protiprávneho konania tohto typu v ktorejkoľvek lokalite, je potrebné takéto konanie telefonicky oznámiť na mestskú políciu. Pokiaľ ide o úpravu zelene, k tej by malo dôjsť v jarných mesiacoch. Dôležitá je však kooperácia s mestskou políciou, aby nedochádzalo k opakovaniu tohto negatívneho javu. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Jar 2020

Daniela Gašparová, referát životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania