Pod hájom-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 12. februára 2020

nedostatok parkovacích miest núti šoférov "chytiť si fleky" rovno pri paneláku..ale ak ich autíčko niekto blokne - tak je im jedno, že prejdú po tráve...ale kto to stále robí...hmmm

13. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Mestská polícia
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský
04. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že na základe uvedenej fotografie, bohužiaľ, nie je možné stotožniť vozidlo, ktorého vodič sa dopustil tohto priestupku. Nakoľko je však jazda po verejnej zeleni zakázaná, žiadame občanov, ktorí sa stanú svedkami protiprávneho konania tohto typu v ktorejkoľvek lokalite, je potrebné takéto konanie bezodkladne telefonicky oznámiť na mestskú políciu. Pokiaľ ide o úpravu zelene, k tej by malo dôjsť v jarných mesiacoch. Dôležitá je však kooperácia s mestskou políciou, aby nedochádzalo k opakovaniu tohto negatívneho javu. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Jar 2020

Janka Beniaková, referát životného prostredia
02. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že do predmetnej lokality mesto umiestnilo prekážku v jazde motorových vozidiel. Ďakujeme za porozumenie a trpezlivosť. S úctou
Kto? Referát správy majetku
Kedy? Júl 2020

Ing. Dana Mutalová, referát správy majetku mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.