Továrenská-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Marian V. 12. februára 2020

Mohlo by mesto potlačiť na správcu alebo niekoho kto to má na strosti aby te strom odstránil ktorý spadol 11.02.2020.Poprípade dal skontrolovať aj ostatné či niesú nebezpečné.Ďakujem

12. február 2020

Marian V.

Spadnutý strom je už odstránený,ale čo tie ostatné.Skôr či neskôr spadne ďalší.Chodí tadiaľ deň čo deň množstvo ľudí do práce a s práce.Ďakujem.
13. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský
13. február 2020

Marian V.

Dobrý deň,

Ďakujem za odpoveď.Dúfam že sa to vyrieši v prospech občanov aby sa nestalo nejaké nešťastie.
09. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
oslovili sme majiteľa pozemkov a tieto stromy boli hneď odstránené.
S úctou
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 6.4.2020

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania