Centrum II.-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 14. februára 2020

blízko bezbarierového 77..

14. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 1. štvrťrok

Ing. Milan Dohnanský
04. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že mesto zabezpečí vyčistenie predmetnej plochy. Ďakujeme za Váš záujem a porozumenie. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? Jún 2020

Ing. Dana Mutalová, referát správy majetku
17. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, radi by sme Vás informovali, že mesto predmetný chodník vyčistilo. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? Jún 2020

Ing. Daniela Gašparová, referát životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania